Historie dotyczące Vintage Edition 1906

Historie dotyczące Vintage Edition 1906

Oświetlenie retro — wspaniały trend we wzornictwie, który oferuje ekscytujące możliwości w zakresie oświetlenia

Nowy styl życia — odrodzenie stylu retro

Vintage, retro, klasyka, nostalgia — niezależnie od nazwy nie można zaprzeczyć, że to absolutny szał! Od amerykańskiej szafy grającej odtwarzającej klasyczne utwory na winylowych płytach po kultowe włoskie skutery Vespa, styl retro przeżywa dynamiczne odrodzenie na całym świecie. A w firmie LEDVANCE pomagamy mu świecić pełnym blaskiem.

Nasz styl życia zmienia się z zawrotną prędkością. Ale im szybciej zmierzamy ku śmiałej, nowej cyfrowej przyszłości, tym bardziej zdajemy się kochać wszystkie przedmioty retro. W coraz bardziej wirtualnym świecie pragniemy nostalgii, ponadczasowego wzornictwa, autentyczności i trwałości. Może to pociąg do trzymania czegoś w rękach, zamiast klikania przycisku Szybciej. A może to fakt, że retro po prostu wygląda świetnie — ostatecznie jest to jednoznaczna deklaracja stylu. Dotyczy to zwłaszcza świata oświetlenia, w którym wyeksponowane żarówki uderzają ekscytującą równowagą między ponadczasowym stylem vintage a przemysłową elegancją.

Chociaż pragniemy przywrócić wygląd minionych dni, chcemy jednak, aby nasza technologia była mocno zakorzeniona w teraźniejszości. Żarówki i oprawy oświetleniowe LED oraz halogenowe z serii Vintage Edition 1906 to najwyższa ekspresja stylu retro w zaawansowanej technologii. Wiernie imitując pierwszą żarówkę Edisona, te autentyczne deklaracje wzornictwa stanowią ukłon w stronę przeszłości — jednocześnie zmierzając pewnie ku przyszłości.

Oferowane przez firmę LEDVANCE oświetlenie z kolekcji Vintage Edition 1906 e wprawi w zachwyt Twoją rodzinę i znajomych.

Trend Vintage

Wzornictwo i sprawność — połączenie idealne!

Światło opowiada fascynujące historie. Zmienia nastroje oraz dodaje energii ludziom i miejscom. Ale czy jego magia działa na naszej schorowanej planecie? Odpowiedź brzmi TAK — dzięki gamie żarówek i opraw oświetleniowych LED Vintage Edition 1906 w stylu vintage firmy LEDVANCE.

Vintage Edition 1906 — styl i wydajność

Trwałość i nostalgia

Pełna kreatywność i wydajność

Dawno minęły czasy, kiedy żarówki retro były przyciągającym wzrok źródłem energii, docenianymi za nostalgiczny styl, lecz nie ze względu na walory dla środowiska. Żarówki i oprawy oświetleniowe LED z kolekcji Vintage Edition 1906 w stylu vintage łączą w sobie styl retro minionych czasów ze współczesną technologią.

Szklane i mosiężne żarówki z serii Vintage Edition 1906 oferowane są w wielu stylowych kształtach. Wyrafinowane wzornictwo żarników dodaje domowi niepowtarzalnego, antycznego blasku. Ale to nie jedyny sposób, w jaki błyszczą — zwracają również uwagę swoją trwałością. Zużywając nawet o 80% mniej energii elektrycznej, mają pięć razy większą trwałość niż konwencjonalne żarówki i świecą aż do 25 000 godzin. A przy tym nie zawierają rtęci ani innych niebezpiecznych materiałów. Te ledowe cuda stanowią dobrą wiadomość dla Twojego konta w banku i dla środowiska naturalnego. Kto powiedział, że nie można mieć wszystkiego?

Światło na Twój sposób!

Więc decydujesz się na styl retro? I palisz się do perspektywy zastosowania nowych żarówek w stylu retro z serii Vintage Edition 1906 firmy LEDVANCE?

Ciężko jest nie ekscytować się, gdy zobaczysz, jak żarówki z serii Vintage Edition 1906 dodają niewątpliwego uroku i miejskiego szyku każdemu pomieszczeniu — łącząc w sobie wyrafinowane wzornictwo przemysłowe z retro-minimalistycznym stylem. Ale wtedy upadasz na duchu, ponieważ zdajesz sobie sprawę, że Twój pokój po prostu nie współgra. Gniazdko jest za daleko od miejsca, które chcesz oświetlić. A nie chcesz projektować pokoju pod kątem oświetlenia — chcesz, aby to oświetlenie dostosowało się do pokoju!

Jak mówi Gregor Faubel, projektant kolekcji Vintage Edition 1906: „Każdy zna ten problem: oprawa ma znaleźć się w konkretnym miejscu, ale gniazdko jest gdzie indziej. Można więc albo dokonać samodzielnej przeróbki, albo użyć oprawy oświetleniowej Vintage Edition 1906 PenduLum”.

Vintage Edition 1906 PenduLum rzuca nowe światło na okablowanie — teraz nie jest już ono środkiem do celu, lecz celem samym w sobie. Oprawa Vintage Edition 1906 PenduLum zawiera aluminiowe gniazdo z satynowym wykończeniem, zwisające na długim przewodzie w oplocie tekstylnym. Jest wyposażona w dwa aluminiowe pierścienie i stalową linkę, która biegnie od dowolnego gniazdka lub pierścienia ściennego do pierścienia sufitowego bezpośrednio nad miejscem, które ma być oświetlone.

To pomysłowo proste, a przy tym śmiałe wzornictwo przemysłowe pozwala na umieszczenie światła tam, gdzie jest ono potrzebne — dodając doskonały, nowoczesny akcent do starannie zaprojektowanego pokoju.