Świetlówki w garażu

Świetlówki

Duża ilość światła, długotrwała wytrzymałość, dobra niezawodność i niskie zużycie energii

Do szerokiego spektrum zastosowań i wymagań

Świetlówki należą do najpowszechniej używanych źródeł światła na świecie. Innowacyjne świetlówki, takie jak LUMILUX firmy OSRAM, dostępne są w rozmaitych kształtach, które oferują szerokie możliwości projektowe. Głównymi zaletami świetlówek są wysoka skuteczność świetlna, długa trwałość eksploatacyjna, nadzwyczajna niezawodność i niskie zużycie energii.

Różne barwy światła w ofercie sprawiają, że klienci z całego asortymentu firmy OSRAM zawsze mogą wybrać lampę dokładnie odpowiadającą ich indywidualnym potrzebom.

Barwy światła OSRAM LUMILUX Cool White imitującej naturalne światło dzienne oraz LUMILUX Warm White tworzącej nastrojowe oświetlenie domu nadają się do szerokiej gamy zastosowań. Oferta firmy OSRAM obejmuje również świetlówki kolorowe do kreatywnych i dekoracyjnych rozwiązań oświetleniowych. Specjalne barwy światła BIOLUX i FLUORA nadają się zwłaszcza do hodowli małych zwierząt lub stymulacji wzrostu roślin.

Świetlówki w rozmaitych kształtach:

T8, T5, okrągłe i U-kształtne

Świetlówki firmy OSRAM charakteryzują się długą trwałością eksploatacyjną, niskim zużyciem energii oraz doskonałym współczynnikiem cena/wydajność. Dobrze sprawdzona technologia obejmuje świetlówki T5 (∅16 mm), świetlówki T8 (∅26 mm) oraz świetlówki o specjalnych kształtach (okrągłe i U-kształtne).

  • Świetlówki T8 stanowią niedrogie rozwiązanie do użytku zarówno komercyjnego, jak i prywatnego, a ponadto dostępne są w specjalnych barwach światła
  • Świetlówki T5 charakteryzują się wysoką sprawnością i długą trwałością
  • Świetlówki okrągłe ze względu na swój kształt rozsyłają światło bardzo równomiernie
  • Świetlówki U-kształtne nadają się zwłaszcza do realizacji koncepcji oświetlenia, w przypadku których liczy się oszczędność miejsca i niskie koszty

Zwierzęta i rośliny: świetlówki do specjalnych zastosowań

  • BIOLUX o barwie światła 965 doskonale nadaje się do oświetlania zamkniętych przestrzeni dla małych zwierząt
  • FLUORA o barwie światła 77 jest idealna, gdy trzeba zapewnić zdrowy rozwój roślin