Lampy LED z nowymi funkcjami

Nowoczesne lampy LED z ekscytującymi nowymi funkcjami

Wspaniałe pomysły na oświetlenie w nowoczesnym i ekologicznym domu

LED STAR+ MOTION SENSOR

Reaguje na ruch

LED STAR+ MOTION SENSOR

Światło tylko tam, gdzie jesteś: lampa LED STAR+ MOTION SENSOR ze zintegrowanym czujnikiem szybko reaguje na ruch. Włącza się i wyłącza automatycznie, a po włączeniu od razu świeci z pełną mocą bez konieczności powolnego nagrzewania. Praktyczne i energooszczędne rozwiązanie, przydatne zwłaszcza w korytarzach, na klatkach schodowych czy w garażach.

LED STAR+ HD LIGHTING

Twój dom znów nabierze prawdziwych kolorów

LED STAR+ HD LIGHTING

Jeszcze lepsza jakość światła LED jest praktycznie niemożliwa: lampy LED STAR+ HD LIGHTING to esencja innowacyjności. Charakteryzują się bardzo wysoką jakością światła, prawie niespotykaną w innych produktach. Przy wskaźniku oddania barw (CRI) równym 90 zapewniają realistyczny efekt odwzorowania barw w jakości światła HD. Wreszcie rozróżnienie granatowych i czarnych skarpetek nie będzie problemem niezależnie od pory dnia.

LED STAR+ RGBW REMOTE CONTROL

Doskonałe oświetlenie LED ze zdalnym sterowaniem

LED STAR+ RGBW REMOTE CONTROL

Nie tylko dla leniuchów — światło sterowane zdalnie: to fakt, że nawet najmniejszy krok pozwala spalić kilka kalorii. Ale sterowanie światłem za pomocą pilota jest po prostu wygodne. Wiele lamp LED STAR+ RGBW REMOTE CONTROL, opcjonalnie dostępnych jako punktowe światła LED, lampy LED w kształcie świec bądź klasyczne lampy LED, może być obsługiwanych właśnie w ten sposób. Za pomocą pilota możesz dostosować barwę światła, a także ustawić świetlne akcenty w 15 różnych kolorach lub za pomocą dynamicznego oświetlenia RGB.

LED STAR+ RELAX & ACTIVE

Od ciepłego białego do zimnego białego światła za pomocą jednego kliknięcia

LED STAR+ RELAX & ACTIVE

Niezwykle wygodne: dzięki lampom LED STAR+ RELAX & ACTIVE OSRAM możesz całkowicie zmienić barwę światła jednym kliknięciem. Naciśnij włącznik światła, aby uzyskać ciepłe, białe światło o wartości 2700 K. Idealne podczas przytulnego i relaksującego wieczoru we dwójkę, z całą rodziną lub znajomymi.

Jeżeli chcesz uzyskać bardziej pobudzające i jaśniejsze światło, wystarczy je wyłączyć i włączyć ponownie w przeciągu 3 sekund, aby automatycznie przełączyć na oświetlenie o wartości 4000 K. Szczególnie odpowiednie do sprzątania lub gdy na zewnątrz jest bardzo ciemno.

LED STAR+ GLOW DIM

Od ciepłego białego do bardzo ciepłego światła przy użyciu ściemniacza

LED STAR+ GLOW DIM

Dodatkowa porcja przytulności: Ciepłe, białe światło jest bardzo przytulne i przyjemne. Prawie tak, jak w przypadku starej żarówki. Jednak LED STAR+ GLOW DIM zapewnia jeszcze większy poziom relaksu. Wystarczy użyć ściemniacza, aby zmienić wartość barwy światła z 2700 do 2000 K. Rezultat: dodatkowy komfort w czasie wieczornego relaksu w domu.

LED STAR+ DUO CLICK DIM

Ściemnianie bez ściemniacza

LED STAR+ DUO CLICK DIM

Łatwe ściemnianie: Nie każdy pokój jest wyposażony w ściemniacz. Ale kto nie chciałby szybko stworzyć przytulnej atmosfery? Dzięki LED STAR+ DUO CLICK DIM to naprawdę łatwe. Wystarczy raz nacisnąć włącznik światła, a światło włączy się w trybie pełnej jasności. Jednak dwukrotne naciśnięcie przycisku sprawi, że lampa LED włączy się w trybie 30% jasności. W skrócie:

  • 1 naciśnięcie = 100% światła
  • 2 naciśnięcia = 30% światła

LED STAR+ DAYLIGHT SENSOR

Zwiększony poziom bezpieczeństwa Twojego domu dzięki zintegrowanemu czujnikowi ściemniania

LED STAR+ DAYLIGHT SENSOR

Automatycznie regulowane światło: Czy bezpieczeństwo i efektywność energetyczna są dla Ciebie istotne? LED STAR+ DAYLIGHT SENSOR zawiera zintegrowany czujnik, który automatycznie włącza i wyłącza lampę LED o ciepłej, białej barwie w zależności od ustawionego poziomu jasności otoczenia. Praktyczne rozwiązanie umożliwiające obniżenie poboru mocy przez oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne.

Dzięki LED STAR+ DAYLIGHT SENSOR funkcja ta działa również w przypadku opraw oświetleniowych, które jej nie obsługują, zapewniając bezpieczeństwo w nocy. Lampa LED pasuje do każdego gwintu żarówki E27 i zastępuje żarówki o mocy 60 W lub 40 W, zależnie od modelu. A wszystko to przy zwiększeniu sprawności o nawet 85%.