Nowoczesne lampy LED. Dopasowane do Twojego stylu.

Odkryj ogromną różnorodność produktów, sprawdzoną jakość światła i ekscytujące kształty lamp.

Więcej produktów LED niż kiedykolwiek: dzięki naszej rozbudowanej ofercie lamp LED teraz zapewniamy ogromny wybór produktów spełniających szeroki zakres wymagań oświetleniowych oraz wiele wspaniałych innowacji.

Lampy LED o wysokiej jakości konstrukcji wykonanej w całości ze szkła

Wyglądają wspaniale i tworzą doskonały nastrój: całkowicie szklany megatrend to jest to!

Lampy LED wykonane w całości ze szkła

Nowoczesne i wysokowydajne lampy LED o stylowym wyglądzie żarówki żarowej charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem. Nowe żarniki LED zamknęliśmy w szkle wysokiej jakości. Te tzw. „zamienniki” można stosować szczególnie tam, gdzie klosz nie zakrywa lampy, na przykład w żyrandolach. Lampy retro są dostępne w różnych kształtach z różnymi wielkościami i rodzajami gniazd, mocami i temperaturami światła. Przekonaj się, że jeszcze nigdy nie było tak wielu możliwości!

Dekoracyjne lampy LED, które mają w sobie to coś

Dobry nastrój zależy od światła. Stwórz akcenty dekoracyjne!

Dekoracyjne lampy LED

Kolorowe światło LED do nastrojowych letnich nocy w ogrodzie lub nieoślepiające światło z atrakcyjnymi powłokami np. do łazienki lub garderoby: wysokiej jakości lampy dekoracyjne LED o klasycznej stylistyce są wyposażone w najnowocześniejszą technologię żarników LED i tworzą w domu wyjątkowy klimat. Wypróbuj je!

Wyjątkowe lampy LED w stylu retro — Edycja 1906 Vintage

Ekscytująca mieszanka kształtów vintage, stylowej technologii żarników, pięknego światła i wydajności energetycznej

Lampy LED: Edycja 1906 Vintage

Nowoczesne lampy LED z kolekcji Edycja 1906 Vintage o kształtach w stylu retro świecą w wyjątkowy sposób, oferując pięciokrotnie więcej światła niż stare dobre żarówki przy oszczędności energii nawet do 80% i dłuższej żywotność do 25 000 godzin.

Dowiedz się więcej

Lampy LED z wyjątkowymi funkcjami specjalnymi

Nasze inteligentne lampy LED mają teraz dodatkowe funkcje. Wbudowany czujnik ruchu i światła dziennego, zmiana kolorów RGB za pomocą pilota lub zmiana sposobu świecenia za pomocą dwukrotnego naciśnięcia przełącznika.

Lampy LED z dodatkowymi funkcjami

Są to lampy LED najnowszej generacji: z wbudowanymi funkcjami. Oferta obejmuje takie dodatki, jak zintegrowany czujnik ruchu lub światła dziennego, pilot RGBW do łatwego sterowania temperaturą i kolorem światła lub możliwość zmiany nastroju oświetlenia za pomocą prostego naciśnięcia przycisku. Steruj oświetleniem zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Dowiedz się więcej

Tuby LED: Najlepszy zamiennik świetlówek

Energooszczędna i trwała alternatywa dla świetlówek T8

Tuby LED

Nadal używasz świetlówek? Jeśli w przyszłości któraś z nich się zepsuje, rozważ jej wymianę na tubę LED. Oszczędzisz około 70% kosztów energii i otrzymasz światło, które nie migocze. Nowe tuby LED idealne nadają się do zastąpienia świetlówek T8 z konwencjonalnymi lub elektronicznymi urządzeniami sterującymi (CCG i ECG). Wymiana jest niezwykle prosta i nie wymaga montażu żadnego nowego okablowania.

Wszystko na temat naszych tub LED

Specjalne lampy LED

Moc LED do zadań specjalnych

Specjalne lampy LED

Wysokowydajne, solidne i trwałe: w przypadku zastosowań w obszarach specjalnych możesz w pełni wykorzystać mocne strony nowoczesnej technologii LED. Dzięki nowym typom lamp i rozbudowanej gamie produktów oferujemy szeroki zakres innowacyjnych rozwiązań LED do najbardziej zróżnicowanych zadań oświetleniowych.

Fascynujący świat oświetlenia LED

Zainspiruj się różnymi historiami dotyczącymi oświetlenia LED