O firmie LEDVANCE

O firmie LEDVANCE

LEDVANCE w skrócie

LEDVANCE jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie oświetlenia ogólnego, z którego korzystają zarówno specjaliści, jak i użytkownicy końcowi. W swojej ofercie ma szeroką gamę opraw oświetleniowych LED, lamp LED z zaawansowaną technologią, inteligentnych rozwiązań sieciowych Smart Home i Smart Building oraz oświetlenia tradycyjnego.

Firma powstała w wyniku wydzielenia części spółki OSRAM zajmującej się oświetleniem ogólnym i należy obecnie do chińskiej spółki oświetleniowej MLS Co., LTD. (MLS). Firma LEDVANCE ma swoje biura w ponad 50 krajach i prowadzi działalność biznesową w ponad 140. Może się poszczycić wyjątkową pozycją na rynku światowym opartą na zaufaniu, długotrwałych relacjach z klientami oraz silnej sieci dystrybucji. Dogłębne zrozumienie rynku oświetlenia ogólnego, trendów technologicznych oraz zmieniających się oczekiwań pozwala nam lepiej zaspokajać indywidualne potrzeby klientów — zarówno końcowych, jak i pośrednich.

W roku podatkowym 2017 firma LEDVANCE osiągnęła obrót w wysokości około 1,9 miliarda euro. Zgodnie z umowę zawartą ze spółką OSRAM, firma LEDVANCE nadal będzie sprzedawać wiele swoich produktów, w tym wszystkie produkty LED oraz oświetlenie tradycyjne, pod zaufaną nazwą marki OSRAM (SYLVANIA w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie). Natomiast w przypadku profesjonalnych opraw oświetleniowych LED sprzedawanych na drodze hurtowej dystrybucji produktów elektrycznych LEDVANCE rozpocznie działania mające na celu stopniowe wprowadzanie marki LEDVANCE, także jeśli chodzi o nazewnictwo samych produktów.

Więcej informacji